Nepropustné hypoalergenní jersey prostěradlo - 60 x 120 cm

Bílé nepropustné jersey prostěradlo do dětské postýlky, nebo kolébky na matraci 60 x 120 cm. Je vyrobeno ze 100% hladké bavlny s polyuretanovým zátěrem ze spodní strany. Prostěradlo nepropustí žádnou kapalinu i přesto zůstává velmi prodyšné. Proto při spaní na něm nedochází k nadměrnému pocení. Matrace je chráněna po celé ploše před znečištěním a díky tomu se prodlužuje její životnost. Hypoalergenní úprava chrání před množením bakterií a roztoči, prostěradlo je tedy vhodné pro i alergiky. Oproti běžnému PVC zátěru je polyuretanová vrstva minimálně šustivá. Zároveň eliminuje klouzání po matraci. Prostěradlo je opatřeno gumu všitou po celém obvodu a proto je vhodné na všechny typy matrací včetně polohovatelných. Délka všitých rohů je 20 cm, tedy jej snadno napnete na matraci vysokou až 15 cm. Při běžném používání doporučujeme teplotu praní na 60°C. Prostěradlo se nesmí žehlit, bělit, chemicky čistit ani sušit v sušičce.

Toto nepropustné hypoalergenní prostěradlo získalo mezinárodní certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, který zaručuje rozměrovou a barevnou stálost materiálu i to, že výrobek neobsahuje škodlivé látky.

Cena:  279 Kč   
 
SKLADEM    Kdy zboží dostanu?

Materiál
PU zátěr ze spodní strany
bavlna 100%
Certifikáty
OEKO TEX Standard 100 ®
Rozměr
60 x 120 cm
Značka
BedTex
Kód
WHT0023C-W1 6801
chat Komentáře (0)

Nový textil před prvním použitím vyperte. Perte vždy dle symbolů uvedených na štítku, nebo na obalu - viz níže.


vanicka

Symbol vaničky označuje způsob praní. 
Čísla uvnitř vaničky označují maximální teplotu praní ve stupních Celsia, která nesmí být překročena. Praní při nižší teplotě je možné.
Symbol bez podtržení znamená běžný postup praní. Pokud je vanička podtržená, použijte jemný program praní, pokud je vanička podtržená dvakrát, použijte velmi jemný program praní.
Další variantou označení způsobu praní je vanička s rukou, která označuje výrobky vhodné pouze pro ruční praní při maximální teplotě 40°C, a přeškrtnutá vanička, která zakazuje výrobek prát jakýmkoliv způsobem.

trojuhelnik

Symbol trojúhelníku označuje jestli lze, nebo nelze daný výrobek bělit.
Přeškrtnutý trojúhelník znamená, zákaz použití jakýchkoliv bělidel při praní. Pouze symbol prázdného trojúhelníku znamená, že výrobek bělit lze. 
Trojúhelník vyplněný diagonálními čárami umožňuje bělení pouze oxidačními (nechlórovými) bělícími přípravky.

ctverec

Symbol čtverce označuje způsob sušení.
Kruh uvnitř čtverce znamená možnost sušení v bubnové sušičce. Přeškrtnutý symbol naopak znamená zákaz sušení v sušičce. Textilní výrobky s jednou tečkou uvnitř symbolu sušte při velice nízké teplotě. Výrobky se dvěma tečkami uvnitř symbolu sušte při běžném programu sušičky.
Čáry uvnitř čtverce označují sušení na vzduchu. Čára prověšená jako prádelní šňůra znamená běžné sušení pověšeného prádla na šňůře. Svislé čáry označují výrobky, které se mají nechat po praní okapat, vodorovná čára pak výrobky, které je potřeba sušit rozprostřené.

zehlicka

Symbol žehličky označuje způsob žehlení.
Výrobky označené základním (prázdným) symbolem lze želit jakýmkoliv běžným způsobem. Pokud je uvnitř žehličky jedna tečka, žehlete při maximální teplotě žehlící plochy 110°C, dvě tečky znamenají max. teplotu 150°C a tři tečky pak znamenají žehlení max. teplotou 200°C.
Přeškrtnutý symbol žehličky znamená zákaz žehlení daného výrobku.

kolecko

Symbol kolečka označuje pokyny pro profesionální čištění.
Pokud čištění výrobku svěříte profesionální čistírně, její zaměstnanci budou jistě dobře proškoleni a speciálním pokynům uvnitř kolečka porozumí.


Více informací najdete např. na www.sotex.cz

Další zboží v této kategorii

Vámi naposledy prohlédnuté