18. 03. 2020

Aktuální informace ohledně provozu našeho e-shopu a doručování zásilek naleznete v sekci Aktuality - ZDE

Vážení zákazníci, i přes vládou vyhlášený nouzový stav v České republice bychom vás chtěli ujistit, že v současnosti  vyřizujeme objednávky stejně rychle a spolehlivě jako dříve. 

Na základě doporučení vlády dle kterého je kvůli situaci s šířením COVID-19 doporučeno omezení plateb v hotovosti doporučujeme volit formu úhrady bezhotovostním převodem předem, nebo online platební kartou či Twisto Pay.

Doručování do výdejních míst sítě Zásilkovna: Pravidelně aktualizujeme nabídku výdejních míst Zásilkovny. V předposledním kroku objednávky kde volíte způsob dopravy jsou nabízeny pouze otevřené pobočky. Může se tak stát, že v nabídce nenajdete pobočku, kterou obvykle využíváte k vyzvednutí zásilek, protože je dočasně zavřená.

Do odvolání lze z hygienických důvodů ve výdejních místech Zásilkovny platit doběrečné pouze bezkontaktně, tedy platební kartou při vyzvednutí balíku, nebo bezhotovostní platbou Zásilkovně před vyzvednutím zásilky. Informace k úhradě předem dostanete od Zásilkovny společně s výzvou k vyzvednutí zásilky.

Doručování na adresu Českou poštou, nebo DPD:

Z důvodu zkrácení otevírací doby poboček České pošty doporučujeme využívat raději služeb přepravní společnosti DPD.

S cílem snížit riziko přenosu nákazy při kontaktu mezi řidiči a příjemci doporučujeme při objednání zboží na adresu volit formu úhrady bezhotovostním převodem, nebo online platební kartou. Vyvarujte se v tomto období jakýmkoliv platbám v hotovosti.

Více informací o doručování zásilek v aktuální situaci můžete nalézt také zde:

Blog Zásilkovny

Blog Heureka 

Aktuality České pošty

Aktuality DPD

26. 02. 2020

Také si Vaše dítě oblíbilo Zajíčka Binga a jeho příběhy? Chtěli byste mu udělat radost? Prohlédněte si naši nabídku zboží s motivem Zajíček Bing - ZDE

Zajíček Bing

Povlečení a polštářky k svátku zamilovaných sv. Valentýnu
08. 01. 2020

K svátku svatého Valentýna připravujeme nové vzory povlečení a polštářů s motivy pro všechny zamilované. Obrázky těchto valentýnských dárků uvidíte již nyní v detailu této aktuality.