V případě vracení zboží z důvodu odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od jeho převzetí, nebo z důvodu reklamace zasílejte prosím zboží přímo na adresu skladu:

Martin Štefan - HONZINO
Jihomoravské nám. 1
627 00 Brno


Zasláním zboží zpět přímo na adresu skladu výrazně urychlíte vyřízení Vaší žádosti.

Dopravci vždy předejte i kontaktní telefon 705 949 919 a e-mail info@honzino.cz. Sídlíme v obchodním středisku, které má 3 patra a pokud zásilku doručuje např. jiný kurýr, než který obsluhuje naši oblast běžně, brigádník atd., může se stát, že pokud nemá kontaktní telefon, tak namísto hledání naší provozovny balík uloží bez oznámení, nebo vrátí. Doručení zásilky s jistotou pohlídáme, pokud nám dáte předem informaci o odeslání zásilky a její sledovací číslo.

Zboží zpět nikdy nezasílejte na dobírku. Zásilku na dobírku nepřevezmeme.

K zásilce vždy přidejte průvodní dopis, který bude obsahovat minimálně tyto údaje:

  • číslo objednávky
  • aktuální kontakt
  • číslo účtu pro případ vrácení kupní ceny
  • seznam zboží, které vracíte, nebo reklamujete
  • v případě reklamace popis vady


Případně můžete využít tyto formuláře, které obsahují všechny potřebné údaje:Pokud vracíte zboží pořízené prostřednictvím Heureka Marketplace
(dříve Heureka Košík) s využitím benefitů poskytovaných Heurekou obraťte se nejprve na Heureku - info linka +420 488 570 070, e-mail: info@heureka.cz - a na postupu vrácení zboží se dohodněte s nimi. Benefity poskytované Heurekou nelze uplatnit zpětně.