Souprava dětské přikrývky 100x135 cm a polštáře 40x60 cm do postýlky

Přikrývka 100 x 135 cm a polštář 40 x 60 cm do malé dětské postýlky. Potah je vyroben z kvalitního mikrovlákna, proto zaručuje zdravý a klidný spánek vašeho dítěte. Výplň tvoří silikonizované duté vlákno Hollow s velmi dobrou termo izolační schopností a nízkou hmotností, které neabsorbuje vlhkost a velmi dobře vysychá.

Díky použití kvalitních materiálů tento set můžete bez obav prát v pračce při maximální teplotě 60°C. Takto vysoká teplota praní pomáhá zničit bakterie, roztoče a alergeny, které se mohou hromadit v peřině. To je zvláště důležité pro alergiky a pro zachování hygieny ve spánkovém prostředí. Teplá voda zároveň pomáhá rozpouštět tuky a rozpustné skvrny, což je efektivní při odstraňování mastných skvrn a zbytků potu.

Tento set obsahuje 1x přikrývku 100 x 135 cm a 1x polštář 40 x 60 cm, tedy v rozměru do malé dětské postýlky, nebo kolébky.

Cena:  389 Kč   
 
SKLADEM    Kdy zboží dostanu?

Materiál
polyester 100%
Rozměry přikrývky
100 x 135 cm
Rozměry polštáře
40 x 60 cm
Značka
FARO Tekstylia
Kód
503575
chat Komentáře (0)

Nové povlečení před prvním použitím vyperte. Povlečení perte vždy z rubu, zapnuté a dle symbolů uvedených na obalu - viz níže. Nepoužívejte prací prostředky s obsahem bělících a rozjasňujících substancí. Doporučujeme odstřeďování při nižších otáčkách, aby nedošlo k trvalému poškození bavlněných vláken.


vanicka

Symbol vaničky označuje způsob praní. 
Čísla uvnitř vaničky označují maximální teplotu praní ve stupních Celsia, která nesmí být překročena. Praní při nižší teplotě je možné.
Symbol bez podtržení znamená běžný postup praní. Pokud je vanička podtržená, použijte jemný program praní, pokud je vanička podtržená dvakrát, použijte velmi jemný program praní.
Další variantou označení způsobu praní je vanička s rukou, která označuje výrobky vhodné pouze pro ruční praní při maximální teplotě 40°C, a přeškrtnutá vanička, která zakazuje výrobek prát jakýmkoliv způsobem.

trojuhelnik

Symbol trojúhelníku označuje jestli lze, nebo nelze daný výrobek bělit.
Přeškrtnutý trojúhelník znamená, zákaz použití jakýchkoliv bělidel při praní. Pouze symbol prázdného trojúhelníku znamená, že výrobek bělit lze. 
Trojúhelník vyplněný diagonálními čárami umožňuje bělení pouze oxidačními (nechlórovými) bělícími přípravky.

ctverec

Symbol čtverce označuje způsob sušení.
Kruh uvnitř čtverce znamená možnost sušení v bubnové sušičce. Přeškrtnutý symbol naopak znamená zákaz sušení v sušičce. Textilní výrobky s jednou tečkou uvnitř symbolu sušte při velice nízké teplotě. Výrobky se dvěma tečkami uvnitř symbolu sušte při běžném programu sušičky.
Čáry uvnitř čtverce označují sušení na vzduchu. Čára prověšená jako prádelní šňůra znamená běžné sušení pověšeného prádla na šňůře. Svislé čáry označují výrobky, které se mají nechat po praní okapat, vodorovná čára pak výrobky, které je potřeba sušit rozprostřené.

zehlicka

Symbol žehličky označuje způsob žehlení.
Výrobky označené základním (prázdným) symbolem lze želit jakýmkoliv běžným způsobem. Pokud je uvnitř žehličky jedna tečka, žehlete při maximální teplotě žehlící plochy 110°C, dvě tečky znamenají max. teplotu 150°C a tři tečky pak znamenají žehlení max. teplotou 200°C.
Přeškrtnutý symbol žehličky znamená zákaz žehlení daného výrobku.

kolecko

Symbol kolečka označuje pokyny pro profesionální čištění.
Pokud čištění výrobku svěříte profesionální čistírně, její zaměstnanci budou jistě dobře proškoleni a speciálním pokynům uvnitř kolečka porozumí.


Více informací najdete např. na www.sotex.cz

Další zboží v této kategorii

Vámi naposledy prohlédnuté