Dětský cestovní kufr na kolečkách s přední kapsou Frozen

Dívčí cestovní kufřík s přední kapsou na kolečkách - trolley - Ledové království - Frozen. Tento dětský kufr má jeden hlavní oddíl a prostornou přední kapsu, oboje se zapínáním na zip. Přední část zdobí obrázek princezny Elsy z Ledového království. Dále je kufřík vybaven výsuvným držadlem s plastovým madlem, textilním uchem na zavěšení a samozřejmě kolečky a předními nožkami. Nechybí ani boční pružné síťky na nápoj, nebo jiné drobnosti. Navíc jsou na zadní straně i nastavitelné polstrované popruhy na záda, takže ho lze na nezpevněných cestách nosit na zádech. Rozměry tohoto kufru jsou cca 38 x 28 x 12 cm.

Zapojte vaše dítě do balení na dovolenou, nebo delší výlet. Do tohoto kufříku si může sebou vzít oblíbené hračky, nebo třeba knížku na cestu. Poslední obrázky v galerii znázorňují poměr velikosti cestovního kufru na kolečkách k postavě výšky 110 cm.

TIP • Pokud si i vaše holčička oblíbila příběhy princezen Anny a Elsy a jejich kamarádů, prohlédněte si celou naši nabídku produktů s motivem Frozen.

Cena:  679 Kč   
 
SKLADEM    Kdy zboží dostanu?

Motiv
Ledové království  
Materiál
polyester + kov + plast
Rozměr
38 x 28 x 12 cm
Objem (L)
13
Značka
Vadobag
Kód
785-3458 4615
chat Komentáře (0)

Další zboží v této kategorii

Vámi naposledy prohlédnuté