Dámské krátké pyžamo Disney - Minnie Mouse

Dámské letní pyžamo Minnie Mouse - Disney - s krátkým rukávem a krátkými nohavicemi. Horní díl zdobí obrázek myšky Minnie a třpytivý nápis s jejím jménem. Spodní díl je potištěný legendárními siluetami myší hlavy s červenou mašlí. Toto pyžamo je vyrobeno z 93% z bavlny s přídavkem 7% polyesteru, bílý top je vyroben ze 100% bavlny.

Cena:  419 Kč   
Zvolená Velikost
Zvolená Barva
Produkt je k dispozici s jinými možnostmi


Motiv
Mickey & Minnie  
Materiál
bavlna 93%
polyester 7%
Obsahuje barvy
bílá
šedá
Značka
Setino
Kód
MIN-G-PYJAMAS-580
EAN
5999100311749
chat Komentáře (0)

Nový textil před prvním použitím vyperte. Perte vždy dle symbolů uvedených na štítku, nebo na obalu - viz níže.


vanicka

Symbol vaničky označuje způsob praní. 
Čísla uvnitř vaničky označují maximální teplotu praní ve stupních Celsia, která nesmí být překročena. Praní při nižší teplotě je možné.
Symbol bez podtržení znamená běžný postup praní. Pokud je vanička podtržená, použijte jemný program praní, pokud je vanička podtržená dvakrát, použijte velmi jemný program praní.
Další variantou označení způsobu praní je vanička s rukou, která označuje výrobky vhodné pouze pro ruční praní při maximální teplotě 40°C, a přeškrtnutá vanička, která zakazuje výrobek prát jakýmkoliv způsobem.

trojuhelnik

Symbol trojúhelníku označuje jestli lze, nebo nelze daný výrobek bělit.
Přeškrtnutý trojúhelník znamená, zákaz použití jakýchkoliv bělidel při praní. Pouze symbol prázdného trojúhelníku znamená, že výrobek bělit lze. 
Trojúhelník vyplněný diagonálními čárami umožňuje bělení pouze oxidačními (nechlórovými) bělícími přípravky.

ctverec

Symbol čtverce označuje způsob sušení.
Kruh uvnitř čtverce znamená možnost sušení v bubnové sušičce. Přeškrtnutý symbol naopak znamená zákaz sušení v sušičce. Textilní výrobky s jednou tečkou uvnitř symbolu sušte při velice nízké teplotě. Výrobky se dvěma tečkami uvnitř symbolu sušte při běžném programu sušičky.
Čáry uvnitř čtverce označují sušení na vzduchu. Čára prověšená jako prádelní šňůra znamená běžné sušení pověšeného prádla na šňůře. Svislé čáry označují výrobky, které se mají nechat po praní okapat, vodorovná čára pak výrobky, které je potřeba sušit rozprostřené.

zehlicka

Symbol žehličky označuje způsob žehlení.
Výrobky označené základním (prázdným) symbolem lze želit jakýmkoliv běžným způsobem. Pokud je uvnitř žehličky jedna tečka, žehlete při maximální teplotě žehlící plochy 110°C, dvě tečky znamenají max. teplotu 150°C a tři tečky pak znamenají žehlení max. teplotou 200°C.
Přeškrtnutý symbol žehličky znamená zákaz žehlení daného výrobku.

kolecko

Symbol kolečka označuje pokyny pro profesionální čištění.
Pokud čištění výrobku svěříte profesionální čistírně, její zaměstnanci budou jistě dobře proškoleni a speciálním pokynům uvnitř kolečka porozumí.


Více informací najdete např. na www.sotex.cz

Velikost XS S M L XL
Obvod hrudníku 82 cm 86 cm 88 cm 96 cm 104 cm
Délka trika 59 cm 60 cm 61 cm 63 cm 65 cm
Obvod pasu / roztažený 60 / 68 cm 66 / 72 cm 70 / 78 cm 74 / 82 cm 76 / 84 cm
Délka kalhot 32 cm 32 cm 33 cm 33 cm 35 cm

Velikostní tabulku prosím považujte pouze za orientační. V tabulce jsou uvedeny rozměry zboží (ne rozměry postavy). Pro určení správné velikosti porovnejte míry se svým oděvem, ve kterém se cítíte dobře a velikostně vám vyhovuje.

TIP • Berte v úvahu rezervu - pyžamo na spaní by mělo být volnější.

Mohlo by vás také zajímat

Další zboží v této kategorii