Zboží s motivem Enchantimals

Enchantimals jsou pohádkové postavičky - holky, které jsou napůl zvířátkem. Enchantimals jsou vždy pestře oblečené a dokonale sladěné s jejich zvířecím kamarádem.

Oblíbené Enchantimals jsou např. Felicity Lišková a její lišáček Flick, Patter Pávová a páv Flap, Bree Zajíčková a zajíček Twist, Sage Skunková a skunk Caper, nebo Danessa Jelínková a jelínek Sprint.

Je zde 1 produkt.

Zobrazení 1-1 z 1 položek

Bavlněná plážová osuška Enchantimals

SKLADEM
Cena 249 Kč

Holčičí plážová osuška Enchantimals - Sage, Felicity a Patter. Je vyrobená ze 100% bavlny s gramáží 300 gr./m². Lícní stranu zdobí obrázek tří slečen, které mají lidskou postavu, ale zvířecí obličej - Sage Skunkové, Felicity Liškové a Patter Pávové. Povrch potištěné strany osušky je velurový, druhou stranu tvoří hustě tkaná froté smyčka s vynikající savostí. Je ideální nejen doma do koupelny, ale hodí se i na pláž, nebo k bazénu. Její barvy jsou velice intenzivní i po mnoha vypráních. Rozměry této osušky jsou 70 x 140 cm.

Tato osuška získala mezinárodní certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, který zaručuje rozměrovou a barevnou stálost materiálu i to, že výrobek neobsahuje škodlivé látky.